משמעות השם ורוניקה

משמעות השם ורוניקה

שם ורוניקה יש מקור יווני ותורגם כ”נושא ניצחון “. ישנה גרסה אחרת של משמעותה, הקשורה בלטינית, בתרגום שממנו מתייחסת משמעות השם ורוניקה ל”דימוי אותנטי “.

המקור של גישה כזו אל השם הזה הוא אגד על אישה צעירה ורוניקה, שלא חששה הממחטה שלו כדי לנגב את הדם ואת הזיעה מעל פני ישו, שנשא את הצלב כדי גולגולתא, אז צעיף זה בנס מוטבע פניו.

שם זה החל לשמש בבריטניה מן המאה ה -17, ועל ידי המאה ה -19 הוא הפך להיות מאוד פופולרי במשפחות קתוליות. היום שמו של ורוניקה לא איבד את הרלוונטיות שלו משמש בכל מקום.

ורוניקה – תכונות אופי

בילדות, ורוניקה שונה ביישנות, חוסר החלטיות וכאב. בגיל מבוגר יותר, היא יותר חברותית ובטוחה בעצמה, אבל באותו הזמן עקשנית יותר. בשנתי ה של החברה לגברים, ורוניקה מרגישה יותר בנוח, היא הצלחה עם בני המין השני, ואת האהבה ומפרסמים הפכפכים, קורע קשרים לשעבר שלו בקלות למערכות יחסים חדשים. לכן, נושאי שם זה, ככלל, לצאת שוב ושוב.

ורוניקה בדרך כלל יורשת את האופי האימהי ואת המראה של האב. לעתים קרובות, הם גדלים אנשים מוכשרים, מיישמים את היצירתיות שלהם בכתב שירה או ציור, עיצוב, דוגמנות. ככלל, לבנות עם שם זה יש יכולת מפותחת מאוד ללמוד שפות זרות, אשר הם בהצלחה ליישם.

ורוניקה מתקרבת בקלות לכל דבר, מה שהיא עושה, בין אם זה משק בית או פעילות מקצועית. בהתחשב איזה מקצוע לבחור, Veronika יהיה בהכרח לתת עדיפות היוקרתי ביותר. היא יכולה לעבוד בהצלחה כעיתונאית, מורה, מתורגמנית, מזכירה, כרוז. אפשרות נוספת פופולרית – זה בוחר בדרך כלל לא לעבוד, הצבת דאגה רווחה חומרית במשפחה של בעלה, ונכון האנרגיה שלהם טיפול ביתי.

אנשים הסומכים ורוניקה סודותיהם, ככלל, מצטער על זה, כמו לרוב זה הופך להיות פומבי. חסרונות נוספים הם האהבה עצמית והאנוכיות המוגזמת שלה, אשר יכול להתפתח עם עידוד מוגזם והערצה לכישוריה.

ורוניקה – תאימות שם

ורוניקה יכולה להיות מאושרת, לאחר שחיברה את חייה עם ולדימיר, אלכסנדר, פיטר, ליאוניד, סטניסלב, בוריס, איגור. פחות מזל היא נישואיה לאדוארד, ויקטור, ולדיסלב, אורסטס, סמיון, ויטלי, קונסטנטין.

ורוניקה – אנשים מפורסמים שנשאו את השם הזה

בעולם הנוצרי השם הזה מזוהה עם הקדוש הקדושה ורוניקה של אדסה. בסביבה יצירתית ביותר המפורסם ורוניקה התחילה: המשורר הסובייטי Tushnova, קסטרו השחקנית המקסיקנית, פרשין מחליק המועצות, איזוטוב השחקנית המועצות, ז’אן הזמר הצרפתי ואחרים.

ורוניקה – עובדות מעניינות על השם

– גלגל המזלות בשם ורוניקה – ליאו;
– כוכב הלכת – השמש;
– צבע קמע – שחור;
– חיה טוטם – נמר;
– צמחים טוטמיים – ברוש, ורוניקה;
– קמע אבן-אוניקס;
– יום שמח – יום ראשון;
– עונה מאושרת – קיץ.

Loading...