מילה יובוביץ ‘- ביוגרפיה, קריירה, חיים אישיים, עובדות מעניינות, חדשות

מילה יובוביץ '- ביוגרפיה, קריירה, חיים אישיים, עובדות מעניינות, חדשות

מילה יובוביץ ‘ נולד בעיר הבירה של אוקראינה – בקייב ב -17 בדצמבר 1975. שחקנית גן ביקר דנייפרופטרובסק. כשהילדה היתה בת חמש, היא עברה עם משפחתה ללונדון. כמעט מיד נסעו לסקרמנטו וללוס אנג’לס. בבית הספר, מייל יובוביץ ‘לא טופל טוב כי היא היתה מברית המועצות. כאשר שחקנית מוכשר בעתיד הפך 15, אביה נעצר במשך 20 שנה על הונאות פיננסיות שונות בתחום ביטוח הבריאות. לכן, החינוך בעסקי ההופעות טופל לראשונה על ידי אמה, אשר, אגב, חזרה עצמה לקולנוע.

מילה יובוביץ ‘- תחילת הקריירה של כוכב

בתחילת הקריירה שלה, מילא יובוביץ ‘עסקה אך ורק בעסקי הדוגמנות, שצילמה עבור כריכות של מגזינים שונים. לאחר סיום כמה חוזים גדולים, הילדה היו דמי של 3,000 $ ליום. הופעת הבכורה בסרט מילא יובוביץ ‘התקיימה בגיל 13, כשהשתתפה בסרט “מיזוג שני הירחים”. שנתיים לאחר מכן, היא זכתה לתפקיד מרכזי בסרט “חזרה לגונה הכחולה”. בנוסף למשחק, מילא יובוביץ ‘עבדה באופן פעיל ומוסיקה. ב -1994 היא הוציאה אלבום מוסיקה משלה, שאותו יצאה לסיבוב הופעות בארה”ב ובאירופה.

מילה יובוביץ ‘- צובר פופולריות

בשנת 1996, חזרה Milla Jovovich לקולנוע. שנה לאחר מכן היא קיבלה תפקיד בסרט פנטסטי “האלמנט החמישי”, אשר הביא את השחקנית בולט הפופולריות. השותף שלה היה ידוע לשמצה ברוס וויליס. במהלך השנים הבאות, השחקנית כיכבה במספר רב של סרטים. בשנת 2002, מילה Jovovich הפך מפורסם בכל רחבי העולם, בזכות התפקיד המוביל שלה בסרט אימה תושב הרע. התמונה קיבלה ביקורות חיוביות במיוחד מצד מבקרי קולנוע וצופים. הסרט הפך כל כך פופולרי כי בסופו של דבר יהיו 4 חתיכות יותר של התמונה הזאת. בין היתר, בשנת 2004, מילה Jovovich הפך את המודל הגבוה ביותר שילם, פרסום המפורסם קוסמטיקה L’Oreal. על פי מגזין פורבס, השחקנית היתה הכנסה של 10.5 מיליון דולר, בהתחשב בתשלום עבור השתתפות בסרטים.

מילה יובוביץ ‘- התפקידים הבולטים ביותר

התפקיד הראשון הבולט ביותר של מילה יובוביץ ‘נצפה בסרטו של לוק בסון “האלמנט החמישי”. בשנת 2000, יחד עם מל גיבסון, השחקנית בכוכבית בסרט “מיליון דולר מלון”. פרויקט זה זכה בפרס הפסטיבל בברלין – “דובי כסף”. כעבור שנה השתתפה מילה יובוביץ ‘בקומדיה “זכר למופת”. בשנת 2002, היא בכוכבית של מדע בדיוני Sci-Fi Resident Evil. התמונה זכתה להצלחה מסחרית. שנתיים לאחר מכן, החלק השני של “Resident Evil: אפוקליפסה”, שבו השחקנית שוב קיבל את התפקיד הראשי. בחודש מרץ 2006, סרט פנטסטי בהשתתפות Milla Jovovich “Ultraviolet” הופיע על המסכים. מאוחר יותר, השחקנית השתתפה בסרטים כמו “בריחה מושלמת”, “תושב הרע 3”, “סטון”, “תושב הרע 4” ועוד.

מילה יובוביץ ‘- חיים אישיים

בשנת 1992, Milla Jovovich נשוי השחקן שון אנדרוס. בני הזוג ברחו מכל אחד כאשר ירה את התמונה “תחת באז ובלבול”. עם זאת, בשל העובדה כי השחקנית היתה רק בת 16, אמה ביטלה את הנישואין. בשנת 1997, שחקנית הוליווד מפורסמת נשוי הבמאי לוק Besson. לרוע המזל, נישואיהם לא נמשכו זמן רב. בתוך שנתיים התגרשו בני הזוג. אז היה קשר רציני עם הבמאי פול אנדרסון. 5 נובמבר 2007 מילא יובוביץ ‘ילדה בת. וב -22 באוגוסט 2009 נישאו מילה ג’ובוביץ ‘ופול אנדרסון.

מילה יובוביץ ‘- עובדות מעניינות

  • מילה Jovovich מייצג את לגליזציה של מריחואנה.
  • השחקנית עוסקת באופן פעיל באמנויות לחימה, כלומר ברזילאי Jiu-Jitsu.
  • ב ציוץ שלה, מילה Jovovich אמר כי היא נוצרייה אורתודוכסית מאז הלידה, אבל היא יכולה באופן חופשי “ללכת לכל הכנסייה שבה אהבה ורוחניות לפרוח”.

מילה יובוביץ ‘- היום של היום

כרגע, מילה יובוביץ ‘נחשבת לאחת השחקניות ההוליוודיות הפופולריות ביותר. לאחרונה היא משתתפת בפרויקטים מצליחים מאוד. בשנת 2012, מסכי ישוחרר 5 חלק של הסרט זכה לשבחים “Resident Evil: גמול”. בשנת 2013, השחקנית מתוכננת למספר פרויקטים רציניים.

Loading...