איי קוקוס לתיירים – שם לא היית! מה הופך את התיירים מאושרים על איי קוקוס

איי קוקוס לתיירים - שם לא היית! מה הופך את התיירים מאושרים על איי קוקוס

קוקוס (קילינג) איי הוא ארכיפלג של 27 איים קטנים של האוקיינוס ​​ההודי ממוצא אלמוגים.

Territorially הם שייכים לאוסטרליה, השפה הרשמית היא אנגלית, הדת של האוכלוסייה המקומית היא האיסלאם.

היחידה המוניטרית היא הדולר האוסטרלי. הארכיפלג מורכב מהחלק הצפוני – האטום הצפוני של הריגת צפון – וחלקו הדרומי, הכולל 26 איים קטנים.

רק שניים מהם מתגוררים לצמיתות – הבית והאי המערבי. סך כל האוכלוסייה שלהם אינו עולה על 600 אנשים.

על האיים אקלים טרופי, מאוקטובר ועד אפריל – עונת ציקלון. היתרון הבלתי מעורער הוא העונה התיירות כל השנה, הטמפרטורה השנתית הממוצעת על האיים הוא 20-27 מעלות צלזיוס, אבל החום הוא לא הרגיש בגלל רוחות רטובות. שמו של הארכיפלג שלו נבע מכפות קוקוס, במספר עצום של גידולים כאן. תיירים מגיעים לקילינג על ספינות נוסעים קטנות ויאכטות או דרך האוויר לשדה התעופה הבינלאומי של “איי קוקוס איי”.

חג על איי קוקוס יהיה אטרקטיבי לאנשים שחולמים על ההוצאות הרחק מהציוויליזציה, בשלום ובשלווה איזה פינה שמימית. התכונה של האיים הם חופים נוחים ויפים, מים צלולים ובהירים, אקזוטיים בהירים, כולל עולם תת-ימי עשיר, אשר יספק במיוחד אוהדי צלילה, שנורקלינג ודיג. לא הרחק מהקיבוץ הצפוני, באתר הקרב של האוניות “סידני” ו”אמדן “ב -1914, צוללנים עדיין מוצאים בתחתית הפרטים האישיים של הסיירת הגרמנית.

רוב המלונות על האיים של Keeling מוצגים בקתות ובקתות, מלונות יוקרה סופרמודרני לא תמצאו כאן. הנופש הכי פופולרי בקרב תיירים הוא מלון קוקוס Castaway.

האטרקציות של איי קוקוס אינן בשפע. לתיירים, ישנם טיולים לארכיפלג הצפוני של קילינג, אל שמורת פולו קילינג הציורית, שבה ניתן לראות הרבה ציפורי ים.

Horsberg איילנד – אחד האיים של איי קוקוס – יש ערך היסטורי מסוים. במהלך מלחמת העולם השנייה הותקנו כאן עמדות הירי של תותחי חיל הים הבריטי. כאן ארטילריה של ציילון, המבקשים לוותר על האי היפני, עוררה מרד שעד מהרה נדחק. היום, האי יש שני הנותרים סוללה מופעל 6 אינץ ‘אקדחים.

מרכז המבקרים של איי קוקוס הוא בבניין המנהלה על האי המערבי. יש הזדמנות לקבל את המידע המקיף ביותר על מה ניתן לעשות ומה לראות על איי קוקוס.

איי קוקוס ממוקם על האי של מערב. ישנם שלושה חדרי המתנה גדולים, תחנת מזג אוויר והנגר. גם כאן תוכלו להתפעל מהנוף הפנורמי הבלתי נשכח הנשקף מן הסיפון.

Loading...