10 המראות הכי מתסכלים של הפלנטה

10 המראות הכי מתסכלים של הפלנטה

מעטים האנשים לא אוהבים לנסוע. מישהו מעדיף לבלות את החופשות שלהם על חוף חם תחת קרני עדין של השמש, בעוד אחרים מחליטים ללכת למדינה עשירה בהיסטוריה ומראות מדהימים. נוסעים לארץ, תיירים כבר לדמיין איך הם יעריצו את האובייקטים הייחודיים של אדריכלות ואמנות, אשר הם חולמים במשך זמן רב. למרבה הצער, זה קורה לעתים קרובות כי המראות אינם יפים כפי שהם מתוארים. היצירות המפורסמות של האנושות לא נשארו מאחור אחרי לא הרושם הטוב ביותר. מאמר זה אגיד לך על מה האטרקציות המפורסמות ביותר הם לעתים קרובות מאכזבים תיירים.

מאנקן פיס בבריסל

10 המראות הכי מתסכלים של הפלנטה

דמות מפורסמת בבריסל, הממוקמת בצומת הרחובות הראשיים. הבעיה העיקרית היא כי הדמות היא קטנה מאוד, ובמקרה זה הגודל חשוב.

מכיוון שגובהו של “מאנקן פיס” הוא רק 61 ס”מ, קשה מאוד לשקול זאת, בהתחשב בקהל עצום של תיירים מכל רחבי העולם. בנוסף, בקהל זה מנהלים בחוכמה הרבה כייסים, כך שהרושם של הצפייה בפסל עלול להידרדר עוד יותר.

ארמון טופקאפי באיסטנבול

10 המראות הכי מתסכלים של הפלנטה

טורקיה היא אחד מאתרי הנופש הפופולריים ביותר בעולם. המראות של המדינה מפורסמים לא גרוע יותר מאשר החופים, כך אלה המבקשים להסתכל על נסים אלה בכל שנה להיות יותר ויותר. הארמון הטורקי המפורסם, שבו התגוררו הסולטנים, מציע טיול מרתק בחדרי הבניין במחיר גבוה מאוד. תיירים נרגשים, לאחר האזנה אגדות, לאחר ארבעים דקות לצאת מאוכזב לחלוטין. האטרקציה העיקרית של הארמון היא פסיפס מפואר, כי הוא נמצא בטירות רבות אחרות, אם כי הכניסה אליהם הוא כמה פעמים זול יותר.

סטונהנג ‘בבריטניה

10 המראות הכי מתסכלים של הפלנטה

מורשת חייזרים, סוד בלב אירופה – כולם מכנים ערימה זו של אבני הריצוף בדרכו שלו. למרות מה שנראה כמו סטונהנג ‘מיסטית invitingly, הסיור מאוד מאכזב תיירים. ראשית, אנשים שאינם מעוניינים בהיסטוריה ארכיאולוגיה, ימצאו ערימת אבנים לא מעניין. שנית, במהלך ביקור אבנים סטונהנג ‘נוגע לגעת בהם אסור, שכן הממשל מפחד גניבה. שלישית, בזמן מותר לבקר במקום מסתורי הולך מספר עצום של תיירים, כך שקשה מאוד לבדוק שום דבר.

תמונות של סטונהנג ‘באינטרנט היא עבודה נהדרת של צלמים ב- Photoshop. למעשה, אין כזה שמים כחולים יפים, דשא ירוק בהיר, אבל באופן כללי הנוף נראה משעמם למדי.

מונה ליזה בפריס

10 המראות הכי מתסכלים של הפלנטה

כנראה, אין אדם שלא היה שומע על התמונה של מונה ליזה. יצירת מופת זו נמצאת בלובר, שם כמעט כל הנוסעים נוטים להגיע, בעיקר בגלל התמונה. התמונה, המתארת ​​אישה עם חיוך מסתורי, קוראת לה.

תיירים, שעמדו בתור הרבה זמן במוזיאון, נשארים מאוכזבים. לדבריהם, התמונה צריכה להיות גדולה יותר, אבל פחות אנשים. אם זה היה כך, אז אולי הם יכלו להעריך את התמונה.

שוק צף בבנגקוק

10 המראות הכי מתסכלים של הפלנטה

השוק הצף המפורסם בבנגקוק הוא ייחודי וייחודי בדרכו. בכל מקרה, כך אומרים מי מארגן טיולים. עם זאת, אף אחד לא מזהיר כי השוק הוא גם מסוכן למדי. סוחרים מקומיים למען הוכחת הכישורים שלהם לעתים קרובות מאוד לא שם לב להתנגשויות עם סירות אחרות. כל זה מוביל לפציעות לא רק למתחרים אלא גם לתיירים.

בנוסף, כדאי לזכור כי אוכל אסייתי שונה מאוד מן המטבח האירופי, אז לא כל הבטן יכולה להכניע אותו. כמה תיירים על עצם הזיכרון של המקום הזה רועד, אז כדאי לשקול לפני שאתה יוצא למסע מרגש כזה.

שדרת הכוכבים בהונג קונג

10 המראות הכי מתסכלים של הפלנטה

סוחרים מצומצמים, נוכלים קטנים ודמות קטנה של ברוס לי – זה בדיוק מה תיירים לא מצפים ממקום מפורסם. מצא את הדמות של השחקן המפורסם, זמרת או אתלט הוא קשה מאוד, אם כי כל מקומי בהחלט לעזור בזה, כמובן לא בחינם. בנוסף, כדאי לזכור כי מזכרות נמכר ברחוב, הייצור הסיני, ולכן, ואיכות מעולה לא ניתן לצפות.

ארמון בקינגהאם בלונדון

10 המראות הכי מתסכלים של הפלנטה

כששומעים את המילה “ארמון”, רוב האנשים מתחילים לדמיין בדמיונם קישוטים מפוארים, פארק נפלא ודיוקנאות של מלכים מפורסמים. במציאות, לעתים קרובות כל דבר מתברר אחרת. אז, כדי לראות את ארמון בקינגהאם יכול להיות רק מרחוק בגלל הגדר. בתוך התיירים הם כמובן לא מותר, ולכן התיירים צריכים להסתפק קטן. במקום הארמון ניתן לבקר במגדל, עשיר באוצרות וסודות. זה באמת טיול מרגש.

מלאך הצפון בגייטסהד

10 המראות הכי מתסכלים של הפלנטה

הדימוי הגדול ביותר של מלאך בעולם הוא פסל בשם “המלאך של הצפון”, שנוצר על ידי אנתוני גורמלי. הטענה הבריטית כי המלאך אינו מייצג שום דבר מעניין, מה עוד, הם מכנים אותו מפלצת איומה.

אכן, הדבר היחיד שהפסל יכול להתפאר בו הוא גודלו, אך הוא אינו מייצג שום ערך אמנותי. מה אנחנו יכולים לומר על כנפיים פיברגלס, אשר אמור ליצור תחושה של חיבוק.

בת הים הקטנה בקופנהגן

10 המראות הכי מתסכלים של הפלנטה

סמל האהבה הטהורה והטהורה מאבד את כל יופיו בגלל המקום שבו נמצא הפסל. כל ילד ואפילו מבוגר שצפה קריקטורה מבוים מדהימה על דיסני על בת הים הקטנה רוצה לראות בתולת ים יפה על החוף. בת הים הקטנה מקופנהגן מוקפת במינים טהורים ופנטסטיים, ולכן למראה הפסל הדעה מיד מידרדרת. תיירים טוענים כי הגיע הזמן להעביר את האנדרטה למקום אחר, כך ילדים קטנים ואוהבים יכולים בשקט להעריץ אותו.

מדינה מרקש במרוקו

10 המראות הכי מתסכלים של הפלנטה

עוני, זוהמה, רעש, יהירות הם המאפיינים העיקריים של מדינה המפורסם במרוקו. החלק הישן של העיר הוא נטול לחלוטין מן הרומנטיקה והיופי המיוחסים לו.

ובכל זאת יש מקום על מדינה, אשר שווה ביקור. במקרה זה אנחנו מדברים על הכיכר של Djema-el-Fna, נכנסו אונסק”ו.

Loading...